Poradnik jak prosto i tanio można wykorzystać ozdoby i dekoracje, naklejki na ścianę, szablony malarskie do zmiany wystroju naszego mieszkania.
 

Naklejki na ścianę i szablony malarskie - napisy na ścianę

Cytaty i napisy na ścianę


Dekorując nasze mieszkanie, zmieniając aranżację wystroju wnętrz staramy się by wszystko było niepowtarzalne i wyjątkowe. Wszystko musi ze sobą pasować, a dodatki jakie kupujemy mają być oryginalne, mają stwarzać odpowiedni klimat. Ostatnio bardzo modne i spełniające te wymogi są naklejki cytaty i napisy na ścianę lub szablony malarskie. Dzięki odpowiedniemu doborowi tekstów, cytatów, motta, sentencji możemy określić klimat i zasady jakie panują w naszym domu, jakimi kierujemy się w naszym życiu. To bardzo dobry pomysł na dekoracje naszego mieszkania, to świetny i niedrogi sposób na odnowienie ścian oraz nowoczesną aranżacje wnętrz.

Naklejki na œcianę napisy i cytaty |W tym domu...| naklejki i szablony - wzór 005
Wizualizacja naklejki lub szablony cytaty i napisy na ścianę "W tym domu..." - wzór 005


Cytaty i napisy na ścianę naklejki i szablony


Polecamy duży wybór starannie i ładnie wykonanych naklejek z napisami na ścianę i szablonów malarskich z różnorodnymi cytatami, sentencjami, przysłowiami w języku polskim i angielskim. Wykonujemy naklejki na ścianę napisy i cytaty oraz szablony malarskie do mieszkań, biur, szkół, salonów w dużej gamie kolorów i rozmiarów oraz różnorodnymi czcionkami. Wszystkie proponowane wzory napisów i cytatów jesteśmy w stanie wykonać jako naklejki ścienne lub jako szablon malarski. Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy również napisy na ścianę z dowolnym tekstem przesłanym przez kupującego.

Cytaty i napisy na scianę |Dom magiczne miejsce...| naklejki i szablony - wzór 098
Wizualizacja naklejki lub szablony cytaty i napisy na ścianę "Dom magiczne miejsce..." - wzór 098


Naklejki na ścianę i szablony malarskie - cytaty i napisy na ściany


Naklejki na ścianę i szablony malarskie wykonujemy metodą ploterową z jednokolorowej folii matowej PCV. Naklejki samoprzylepnej posiadają wysokiej jakości klej akrylowy na bazie wody. Do naklejek przyklejony jest specjalny papier transferowy, który ułatwia przenoszenie całego wzoru na wybraną powierzchnię. Nasze naklejki można przykleić na ściany, na drzwi, na szyby, na meble czyli praktycznie na każdą powierzchnię płaską wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz . Naklejki wykazują dużą odporność na warunki atmosferyczne, temperatura od - 40°C do + 80°C oraz na zanieczyszczenia.

Cytaty i napisy na scianę |Always kiss me...| naklejki i szablony - wzór 078
Wizualizacja naklejki lub szablony cytaty i napisy na ścianę "Always kiss me..." - wzór 078

Cytaty i napisy na scianę |W tym domu...| naklejki i szablony - wzór 124
Wizualizacja naklejki lub szablony cytaty i napisy na ścianę "W tym domu..." - wzór 124
 
 

Agencja Reklamowa Joker ©2010 | NaklejkiOzdobne.pl ©2014