Poradnik jak prosto i tanio można wykorzystać ozdoby i dekoracje, naklejki na ścianę, szablony malarskie do zmiany wystroju naszego mieszkania.
 

Naklejki 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym

Naklejki 3D na ścianę OKNA


Projektując dizajn naszego domu lub mieszkania, aranżując wystrój biura lub gabinetu coraz częściej decydujemy się na bardzo nowatorskie pomysły. Naklejki na ścianę, naklejki dekoracyjne, naklejki 3D, szablony malarskie stają się ostatnio bardzo popularnym i tanim sposobem na desing wystroju wnętrz. Nadają wyrazistego wyglądu naszemu pomieszczeniu, a co najważniejsze stwarzają w tym miejscu pewien unikalny klimat. Naklejki 3D na ścianę to świetny i niedrogi sposób na odnowienie ścian oraz nadanie im nowoczesnego i przytulnego wyglądu.
Naklejki 3D na ściany drukuje się wg wybranego wzoru na folii PCV, a następnie wycina się na ploterze po obrysie kształt naklejki. Druk wykonywany jest najnowszymi metodami z efektem głębi o bardzo dobrej rozdzielczości i wysokiej jakości. Naklejki 3D ścienne posiadają permanentny klej akrylowy, wodny, ekologiczny. Można je stosować wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Naklejki samoprzylepne 3D można przykleić na ścianę, szafę, drzwi, szybę, czyli praktycznie na każdą powierzchnię płaską. Możemy wyróżnić naklejki 3D z widokiem z okna klasycznego, widokiem z okna retro i szczególnie polecane do pokoju dziecka lub do łazienki naklejki z widokiem z okienka na statku - okrągłe bulaje.

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W143
Naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W143

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W135
Wizualizacja naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W35

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W108
Wizualizacja naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W108


Naklejki 3D na ścianę - okna klasyczne i retro


Naklejki 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym imitują okno klasyczne lub okno retro z pięknym widokiem na różnorodny krajobraz na zewnątrz. Bardzo ładnie prezentują się na ścianie w salonie lub w pokoju podkreślając nowoczesny dizajn wystroju. Do wyboru mamy widok na krajobraz miejski taki jak centra dużych miast, mosty, wieżowce, kanały weneckie, stare miasto itp. lub widok na krajobraz przyrody jak góry, jeziora, łąki, lasy, pola kwiatów itp. Perfekcyjnie wykonana i kolorowa naklejka 3D po przyklejeniu na ścianie stwarza wrażenie jakby naprawdę znajdowało się na niej okno.

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W139
Naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W139

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W112
Wizualizacja naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W112

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W87
Naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W87

Naklejki 3D na scianę OKNA - wzór W102
Wizualizacja naklejka 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym - wzór W102


Naklejki 3D na ścianę - okna okrągły bulaj


Naklejki 3D na ścianę OKNA imitujące okrągłe okienka na statku - okrągły bulaj z efektem trójwymiarowym bardzo ładnie prezentują się w pokoju dziecka lub w łazience przedstawiając piękny widok na różnorodny krajobraz na zewnątrz. Głównym tematem okienek - bulajów są motywy morskie jak rafa koralowa, delfiny, ryby. Precyzyjnie wykonana i kolorowa okrągła naklejka 3D po umieszczeniu na ścianie daje wrażenie jakby naprawdę znajdowało się na niej okno.

Naklejki 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W7
Naklejka 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W7

Naklejki 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W15
Wizualizacja naklejka 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W15

Naklejki 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W12
Naklejka 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W12

Naklejki 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W25
Wizualizacja naklejka 3D na scianę OKNA bulaj - wzór W25

 
 

Agencja Reklamowa Joker ©2010 | NaklejkiOzdobne.pl ©2014