Poradnik jak prosto i tanio można wykorzystać ozdoby i dekoracje, naklejki na ścianę, szablony malarskie do zmiany wystroju naszego mieszkania.
 

 

Artykuły:

Naklejki na ścianę i szablony malarskie, aranżacje wnętrz

Naklejki na ścianę i szablony malarskie - opis produktu

Kolorowe naklejki na ścianę - ozdoby świąteczne

Naklejki na ścianę i szablony malarskie - napisy na ścianę

Naklejki 3D na ścianę OKNA z efektem trójwymiarowym

 

 

 
Reklama:
naprawa apple łódź

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, Mac Łódź. Naprawa iPhone, iPad i Mac. Zalanie, pęknięta szybka, problem z baterią? Naprawiamy wszystko! FixMe.

fixme.com.pl

lokalizacja wycieków warszawa

Tel 799 978 679 Optimal-osuszanie.pl Natychmiastowe Rezultaty ! Nasza firma także oferuje wynajem profesjonalnych urządzeń osuszających

optimal-osuszanie.pl

Naklejki na ścianę i szablony malarskie, aranżacje wnętrz


Moda, postęp, nowe trendy wpływają na wiele dziedzin dnia codziennego. Miedzy innymi na wystrój i aranżacje wnętrz, na dekoracje i ozdoby w naszych mieszkaniach, domach, miejscach pracy. Aktualny trend to większa przestrzeń, większe pomieszczenia, takie jak salony, otwarte kuchnie, duże sypialnie oraz minimalizm w wyposażeniu w meble i sprzęty. Miej mebli, szczególnie klasycznych segmentów na całe ściany, ogromnych szaf, które zajmowały dużo przestrzeni i zasłaniały ściany. Za to powszechnie stosuje się ukryte garderoby i systemy z zabudowanymi szafami. W konsekwencji odsłaniamy gołe ściany, które muszą przejąć funkcję dekoracyjne. Dlatego też aktualnie dobrym wyborem stały się dekoracyjne naklejki na ścianę lub alternatywnie szablony malarskie do pomalowania wybranego wzoru na ścianie.

Jak zawsze najważniejszy jest dobry pomysł. W naszym mieszkaniu przede wszystkim musimy się dobrze czuć, chętnie do niego wracać i dobrze w nim odpoczywać, relaksować się. Aby odmienić nasze mieszkanie, sprawić by było wyjątkowe, a co najważniejsze nadać mu oryginalnego, specyficznego klimatu warto się dobrze zastanowić i poeksperymentować. Pomyśleć co warto zmienić, jakie dodatki warto kupić, jak całość dobrze i z gustem dopasować do siebie, jak wykonać dobrą aranżację wystroju. Dość prostym i tanim sposobem jest zastosowanie do wystroju wnętrz dekoracji w postaci naklejek na ściany lub użycie szablonów malarskich. Można dzięki temu osiągnąć rewelacyjne efekty stylistyczne i podkreślić nasz charakter, nasz wyjątkowy klimat panujący w naszym mieszkaniu.


Naklejki na ściany i szablony do malowania


Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór tego typu dekoracji i tysiące wzorów. Możemy wybrać naklejki dekoracyjne z różnorodnymi motywami jak, postacie, architektura, zwierzęta, kwiaty, wróżki i elfy i wiele innych. Naklejki na ściany występują jako jednokolorowe folie samoprzylepne z wyciętym wzorem lub w wersji zadrukowanej folii samoprzylepnej praktycznie z dowolną grafiką. Bardzo popularne stały się naklejki z napisami i cytatami lub sentencjami, które określają nasze motto życiowe lub wyrażają zasady panujące w naszym domu. Mamy również bardzo duży wybór różnorodnych naklejek i szablonów malarskich dedykowanych dla dzieci, do wystroju pokojów dziecięcych.

Obecnie produkowane naklejki wykonane są z folii PCV z klejem akrylowym na bazie wody. Można je stosować wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i na zanieczyszczenia. Naklejki samoprzylepne i szablony malarskie można stosować na ściany, okna, szyby, meble, praktycznie na każdą powierzchnię płaska. Naklejki posiadają specjalny papier transferowy, który ułatwia przenoszenie naklejki na klejoną płaszczyznę. Warto poświęcić trochę czasu na stworzenie z naszego mieszkania wyjątkowego miejsca, w którym spędzamy większość naszego czasu.

Naklejki na œcianę i szablony malarskie napisy i cytaty - wizualizacja - cytaty 070
Wizualizacja wykorzystania naklejki na ścianę lub szablonu malarskiego z napisem "W tym domu..." w salonie.

 
 

Agencja Reklamowa Joker ©2010 | NaklejkiOzdobne.pl ©2014